پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

با ادامه مقالات وب سایت اصفهان پارچه در خدمت شما هستیم با پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی. در ادامه شما را با تفاوت پارچه فلامنت پنبه با پارچه فلامنت فلامنت ومصارف انواع پارچه فلامنت پنبه آشنا می سازیم.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در مراکز خرید چه حجم فروش و عرضه ای را به خود اختصاص داده است؟

 آیا این حجم خرید را نسبت به پارچه های بیمارستانی دیگر ، بالا می دانید؟

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی


پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

یکی از پارچه های بیمارستانی که در مراکز خرید بنابر تقاضای خریداران و مشتریان حجم فروش بالایی را دارد و همچنین مورد تایید تمام مراکز درمانی در سراسر کشور می باشد ، پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی می باشد  که همواره با کیفیت و قیمت های متفاوتی در بازار خرید و فروش می گردند.

کارخانه ها و شرکت های نساجی زیادی در شهرهای مختلف ایران در زمینه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به فعالیت می پردازند ، ولیکن بارز و واضح است که اکثریت تولید کنندگان پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در شهر اصفهان وجود دارند.

همان طور که می دانید در شهر اصفهان، صنایع نساجی زیادی انواع پارچه بیمارستانی و پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را تولید و به نمایندگی ها برای خرید و عرضه ، تزریق می نمایند.

تفاوت پارچه فلامنت پنبه با پارچه فلامنت فلامنت


با توجه به اسم، تنها تفاوت پارچه فلامنت پنبه ای با فلامنتی (فلامنت فلامنت) بیمارستانی در تار و پود آن خلاصه می شود که تار و پود پارچه فلامنت فلامنت از فلامنت می باشد اما پارچه فلامنت پنبه ترکیبی از فلامنت و پنبه است. این نوع پارچه مانند پارچه قبلی خشک نیست و به خاطر داشتن الیاف طبیعی پنبه لطافت بیشتری را داراست. این پارچه ارزان ، کمی از پارچه فلامنتی(فلامنت فلامنت) قیمت بیشتری دارد.
مشخصات و طرح پارچه بیمارستانی باعث می شود هریک جهت مصارف خاصی انتخاب گردند.

آیا انواع پارچه فلامنت تولید شده در کارخانه را مشاهده کرده اید؟


پارچه فلامنت

پارچه فلامنت

زمانی که به تدریج نیاز به پارچه فلامنت در بخش های مختلف زندگی و کاری مردم گسترده تر شد برخی شرکت ها خط تولید خود را در این زمینه گسترش دادند و علاوه بر کمیت ، کیفیت پارچه بیمارستانی فلامنت را بهبود بخشیدند تا بدین ترتیب نیاز به این پارچه ، توسط بسیاری از تولیدی های موجود در کشور مرتفع گردد.
این کارخانجات وقتی تقاضایشان و همچنین سودآوریشان به حد مطلوب رسید به پارچه های خود تنوع دادند و زمینه توسعه فلامنت و استفاده بیشتر بخش های مختلف که به این پارچه نیاز داشتند را فراهم کردند .

در حال حاضر پارچه های بیمارستانی فلامنت پنبه معمولا در کارخانجات به صورتهای زیر تولید و تکمیل می گردند.

    پارچه ساده فلامنت پنبه(رنگی)

    پارچه چهارخانه فلامنت پنبه

     پارچه گلدار فلامنت پنبه

    پارچه طرحدار فلامنت پنبه

مصارف انواع پارچه فلامنت پنبه


مصارف انواع پارچه فلامنت پنبه

مصارف انواع پارچه فلامنت پنبه

معمولا مصارف این پارچه تولید شده در بیمارستان ها به شرح زیر می باشد:

  • لباس بیماران(زنانه و مردانه)
  • لباس پرسنل
  • روتختی بیمارستان
  • لباس اتاق عمل

فروش پارچه فلامنت پنبه معمولا در منسوجات بیمارستانی استفاده می گردند که تا کنون به شکل ساده یا رنگی و یا طرحدار چاپی تولید و تکمیل شده اند.

بیشتر هم مشاهده می گردد برای دوخت لباس بیماران مرد و لباس بیماران زن از پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی بدون طرح استفاده می گردد ، ولی اگر قرار به دوخت لباس بیماران بچه ها باشد ، نوع طرح دار پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد.

البته تنها وجه تمایز بارز پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی وقتی در دوخت لباس بیماران استفاده می شود در رنگ و طرح می باشد ، بدین صورت که اغلب تولیدی ها سفارش دوخت لباس بیماران زن را از رنگ صورتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در اصطلاح می گیرند و سفارش دوخت لباس بیماران مرد را از رنگ آبی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *