پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

با ادامه مقالات وب سایت اصفهان پارچه در خدمت شما هستیم با پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی. در ادامه شما را با انواع پارچه فلامنت آشنا می سازیم.

پارچه فلامنت بیمارستانی یا فلامنت فلامنت ، ارزانترین پارچه تار و پودی برای دوخت لباس بیمار است که نسبت به پارچه های فلامنت پنبه و تترون از قیمت پایین تری برخوردار است.

تولید انواع پارچه فلامنت نیز مانند سایر پارچه ها در صنایع و کارخانه های نساجی به صورت عمده و در حجم زیاد انجام می گیرد.

انواع این پارچه با کیفیت های مختلف و عرض های متفاوت در صنایع نساجی تولید می شود .

انواع پارچه فلامنت


پارچه های فلامنت از نظر کاربرد به سه دسته تقسیم می شوند:

 ۱. انواع پارچه فلامنت که مصرف بیمارستانی دارد و آن را ملقب کرده اند به انواع پارچه فلامنت بیمارستانی . شایان ذکر که از جمله انواع پارچه فلامنت بیمارستانی ، می توان به پارچه فلامنت فلامنت و پارچه فلامنت پنبه اشاره کرد.

۲. انواع پارچه فلامنت که از این پارچه در دوخت البسه و لباس های ورزشی استفاده کرده اند و نام آن را پارچه فلامنت ورزشی قرار داده اند.

۳. انواع پارچه فلامنت که در دوخت پرده استفاده می گردد و به آن پارچه فلامنت پرده ای می گویند.

به منظور استفاده زیاد از انواع پارچه فلامنت در مراکز درمانی ، تولید انواع پارچه فلامنت بیمارستانی یعنی انواع پارچه های فلامنت جای گرفته در گروه اول ، بیشتر از سایر پارچه های فلامنت گروه دو و سه در صنایع نساجی می باشد.

پارچه فلامنت در چه عرض هایی تولید و وارد بازر می شود؟


براساس نوع کاربرد ، کارخانه های نساجی تولید پارچه فلامنت را با عرض های زیر تولید و عرضه مینمایند :

    عرض ۱۵۰ سانتی متر

    عرض ۱۶۰ سانتی متر

    عرض ۲ متر

    و در آخر هم عرض ۳ متر.

پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی


باید گفت که پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی ، تار و پودی از الیاف فلامنت داشته که عمدتا با عرض یک و نیم متر در کارخانجات تولید می گردد و با توجه به کیفیت و گرماژهایی که داشته ، در قیمت های گوناگونی خرید و فروش می گردد.
پارچه فلامنت بیمارستانی ، یکی از پارچه های مناسب برای تولید انواع لباس های بیماران بوده که حتی از آن با نام پارچه یکبار مصرف نیز یاد کرده اند. این پارچه در تنوع رنگ فراوان در مراکز بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد.این پار چه در مدل های مختلف تولید می شود.

مدل های مختلف پارچه های فلامنت بیمارستانی تولید شده:

  • فلامنت فلامنت ساده
  • فلامنت فلامنت طرحدار
فلامنت فلامنت طرحدار

فلامنت فلامنت طرحدار

  • فلامنت چهارخانه

لازم به توضیح است پارچه فلامنت چهارخانه به خاطر وجود نخ ارزان قیمت فلامنت ، بسیار نرخ خوبی برای تولید البسه ارزان قیمت از جمله البسه بیمارستانی دارد. دوام این پارچه و ضد چروک بودن آن از دیگر ویژگی های این پارچه است. به علت آنکه نخ رنگ شده مورد بافت قرار می گیرد رنگ پارچه در نخ نهفته است و در مقابل انواع شستشو ها دارای دوام رنگ خوبی می باشد.

فلامنت چهارخانه

فلامنت چهارخانه

کاربرد متنوع انواع پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی


هریک از پارچه فلامنت تولید شده در بخش های مختلف بیمارستانی استفاده می گردند که به شرح زیر می باشد:

  • لباس بیماران ( ارزان بودن آن موجب شده است البسه دوخته شده با فلامنت یک بار مصرف باشد و نیازی به شستشو و مسایل بهداشتی نباشد. )
  • روتختی بیمارستان
  • خرجکار لباس
کاربرد پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

کاربرد پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

بازار عرضه پارچه فلامنت بیمارستانی ارزان قیمت


آیا ارزان بودن قیمت انواع پارچه فلامنت بیمارستانی باعث افزایش حجم عرضه این پارچه در بازارهای شهرهای مختلف ایران می شود؟

اگر بخواهیم به حجم عرضه پارچه فلامنت بیمارستانی در بازارها اشاره کنیم، باید بدانید حجم عرضه و در واقع خرید و فروش انواع پارچه های بیمارستانی در نمایندگی ها بسیار بالا می باشد.

در واقع علت داشتن آمار عرضه زیاد پارچه فلامنت بیمارستانی( فلامنت فلامنت بیمارستانی ) و عرضه انواع پارچه بیمارستانی را می توان به ارزان بودن قیمت این پارچه ها ربط داد و میتوان گفت انواع پارچه های بیمارستانی که پارچه فلامنت بیمارستانی نیز جزو آنها می باشد ، به دلیل مناسب و ارزان بودن قیمت ، در حجم بالا مورد خریداری قرار می گیرد و به همین دلیل ، میزان تولید و عرضه آن نیز زیاد می باشد.

حال این سوال پیش می آید که آیا انواع پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی برای تهیه لباس بیمار مناسب است ؟

از انواع پارچه فلامنت (فلامنت فلامنت )بیمارستانی به عنوان پارچه بیمارستانی ارزان برای دوخت لباس های بیمارستانی مخصوص بیماران یاد می کنند و می دانند که این پارچه را بسیار زیاد برای دوخت لباس بیماران در بیمارستان های دولتی استفاده می کنند.

در برخی از بیمارستان های خصوصی از پارچه تترون بیمارستانی غالبا به جای پارچه فلامنت بیمارستانی استفاده می شود که جنس نرم تر و لطیف تری را نسبت به پارچه فلامنت بیمارستانی دارد و باید به این نکته نیز اشاره کرد که تفاوت قیمت چشمگیری نسبت به پارچه فلامنت بیمارستانی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پنج =